Nakup si v Německu.eu
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
Informace o nás

V našem internetovém obchodě www.nakupsivnemecku.eu najdete bohatou nabídku kvalitní drogerie, kosmetiky a potravin dovezených přímo z Německa.

Český zákazník musí dobře vybírat a důkladně číst složení výrobků, aby se vyvaroval náhražek a nechtěných surovin.
Mnohdy však svůj výběr musí podřídit tomu, co je v nabídce, ať je kvalita zboží jakákoliv. Produkty vyráběné pro německý trh jsou obecně svým složením mnohdy odlišné od těch, které jsou určeny východním zemím (patří mezi ně i Česká republika). Z důvodu cenové úspory jsou výrobky na východní trh často ochuzovány o nějakou složku, bývají nastavované nebo ředěné, dobrý dojem nahrazují umělá ochucovadla a barviva. Zaměřujeme se proto na dovoz výrobků, které u nás jsou v prodeji, ale s jiným složením a tedy i jinou kvalitou. Dobrým příkladem jsou německé prášky na praní a aviváže, o jejichž nesrovnatelné kvalitě se již mnozí z nás přesvědčili. Dovážíme také zboží, které na českém trhu chybí. Jedná se zejména o rozšířenou nabídku kojenecké výživy a kvalitní dětské kosmetiky.
Snažíme se veškeré objednávky co nejrychleji a nejbezpečněji dodat k Vám na Váš stůl.
Balíme veškeré zboží s důrazem na možné poškození.Každý balík označujeme etiketami KŘEHKÉ a NEKLOPIT. Ale i tak Vám nemůžeme zaručit 100% nepoškození Balíčku.Každý víme jak přepravní společnosti zacházejí s balíčky.
Kromě našeho internetového obchodu WWW.NAKUPSIVNEMECKU.EU můžete také navštívit kamennou prodejnu v KARLOVÝCH VARECH, na Rozcestí u Koníčka“. Obchod NAKUP SI V NĚMECKU.EU najdete před vjezdem do areálu TVZ-nábytek IDEAL. Můžete si zde rovněž vyzvednout zboží objednané prostřednictvím e-shopu. Nezapomeňte tuto možnost zvolit ve Vaší objednávce. V takovém případě samozřejmě neplatíte poštovné.Velké množství lidí jezdí k našim západním sousedům běžně nakupovat a jsou spokojeni s kvalitou i cenou.
Nezatěžujte se s cestováním, ušetřete čas i peníze a nakupujte v klidu a v pohodlí z domova. Průběžně připravujeme akční nabídky, sledujte naše stránky www.nakupsivnemecku.eu Věříme, že budete s kvalitními německými výrobky spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

 

Jsme rodinná firma,která se zabývá dovozem kvalitních věcí z Německa za rozumnou cenu pro každého.

Naší předností je náš malý krámek kde je možné si věcí vyzvednout i prohlédnout!

Nejdůležitější je pro nás kvalita a spokojený zákazník.

Eshop funguje od roku 2013 a kamenná prodejna od 22.6.2015.

Těšíme se na každého zákazníka.

 

© Copyright 2019 Nakupsivnemecku.eu
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz